Shqiperia

Aksion në Kadastër, dy persona përfundojnë në pranga me urdhër të SPAK

aksion ne kadaster dy persona perfundojne ne pranga me urdher te spak
aksion ne kadaster dy persona perfundojne ne pranga me urdher te spak

Autoritetet kanë nisur një aksion mbrëmjen e sotme në ambientet e Kadastrës, teksa raportohet se janë lëshuar dy urdhër arreste.

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar për BalkanWeb se dy persona kanë përfunduar në pranga me urdhër të SPAK.

Ata akuzohen për ushtrim ndikimi, ndërsa mësohet se prokuror i rastit është Ened Nakuçi.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts