Shqiperia

Akuzohet për vrasjen e biznesmenit Pjerin Xhuvani, nis seanca për ish-oficerin e RENEA-s Arber Paplekaj

akuzohet per vrasjen e biznesmenit pjerin xhuvani nis seanca per ish oficerin e renea s arber paplekaj
akuzohet per vrasjen e biznesmenit pjerin xhuvani nis seanca per ish oficerin e renea s arber paplekaj

Ka nisur seanca gjyqësore për ish-oficerin e RENEA-s Arbër Paplekaj.

Lajmi konfirmohet nga gazetarja Klodiana Lala për BalkanWeb, e cila bën me dije se i pandehuri është i pranishëm në sallë.

Paplekaj akuzohet për vrasjen e biznesmenit Pjerin Xhuvani.

Të pandehur janë edhe dy ish zv.drejtorët e policisë Nikollaq Palla dhe Albert Nushi.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts