Sport

Argjentina, Lautaro: Jam i lumtur, tjetër “finale” e fituar

argjentina lautaro jam i lumtur tjeter finale e fituar
argjentina lautaro jam i lumtur tjeter finale e fituar

Lautaro Martinez, sulmuesi i Argjentinës, ka dhënë një intervistë për Fox Sport pas fitores 2-0 ndaj Kanadasë në Kupën e Amerikës.

“Unë jam i lumtur sepse është një tjetër finale e fituar në një kohë të shkurtër dhe kjo është thelbësore për ne”.

Kjo do të jetë ndeshja e fundit e Di Marias për kombëtare- E vërteta është se është emocionuese të shohësh se si ai lufton në fushë” – tha ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts