Sport

TRONDITËSE/ Ish-futbollisti i Fiorentinës akuzohet për vrasjen e së motrës

tronditese ish futbollisti i fiorentines akuzohet per vrasjen e se motres
tronditese ish futbollisti i fiorentines akuzohet per vrasjen e se motres

Një lajm tronditës u raportua ditët e fundit. Ish-futbollisti i Fiorentinës, Karlos Salcedo, akuzohet për vrasjen e së motrës Paola Salcedo, 29-vjeçe.

Akuza të rënda ka hedhur nëna e viktimës. Ajo është shprehur se ka qenë Carlos Salcedo dhe gruaja e tij që kanë porositur vrasjen e 29-vjeeçares.

“Ai dhe gruaja e tij janë personat që e urdhëruan vrasjen, tani duan të largohen nga vendi”, shkruante ajo duke hedhur akuza të rënda për djalin e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts