Shqiperia

Arrestohet shqiptari me 3.3 kg kokainë në Itali, ja ku e kishte fshehur

arrestohet shqiptari me 3 3 kg kokaine ne itali ja ku e kishte fshehur
arrestohet shqiptari me 3 3 kg kokaine ne itali ja ku e kishte fshehur

Një 22-vjeçar shqiptar u ndalua nga policia italiane, ndërkohë që në automjet iu gjet një sasi lëndësh narkotike, e fshehur në pjesën e pasme të një prej sediljeve.

I riu ka tentuar më kot të arratiset, por policia e ka ndaluar.

Në momentin e ndalimit, atij iu gjetën 1 mijë euro cash.

Karabinierët kontrolluan ndarjen e pasagjerëve të automjetit, duke gjetur tre pako me 3.3 kg kokainë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts