Sport

Asensio: Dua të eliminojmë Barcelonën, nuk është nder për Real Madrid

asensio dua te eliminojme barcelonen nuk eshte nder per real madrid
asensio dua te eliminojme barcelonen nuk eshte nder per real madrid

Gjatë intervistës së dhënë për AS, Marco Asensio, sulmuesi i Paris Saint-Germain, tregoi këndvështrimin e tij për ndeshjen e së mërkurës kundër Barcelonës në Champions.

“Eliminoni Barçën për t’i bërë një nder Realit? Epo, favori i parë do të ishte për ne. Ne jemi ata që duam të kalojmë, jemi entuziastë dhe tashmë po përgatitemi për garën. E kemi ndeshjen e parë në shtëpi, do të jetë e rëndësishme të marrim një rezultat të mirë, tifozët tanë do të na mbështesin. Jemi të emocionuar, po vijnë muajt kur mund të fitojmë tituj” – tha Asensio, i cili më parë ka luajtur për Realin.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts