Shqiperia

Bashkë me të birin u përfshinë në sherr me një të ri në Kavajë, kush është nënkomisari i arrestuar që qëlloi me armë

bashke me te birin u perfshine ne sherr me nje te ri ne kavaje kush eshte nenkomisari i arrestuar qe qelloi me arme
bashke me te birin u perfshine ne sherr me nje te ri ne kavaje kush eshte nenkomisari i arrestuar qe qelloi me arme

Zbardhet identiteti i nënkomisarit të arrestuar sot me urdhër të AMP-së. Gazetari Igli Çelmeta raporton për BalkanWeb se bëhet fjalë për shtetasin Kastriot Gjongecaj.

Ky i fundit në bashkëpunim me të birin, Denic Gjongecajn dje, rreth orës 13:25, në lagjen Nr.2 të qytetit të Kavajës, janë konfliktuar për motive të dobëta dhe kanë qëlluar me armë ndaj automjetit me të cilin udhëtonte shtetasi me inicialet K. K., 29 vjeç.

Nga kjo ngjarje nuk ka patur të lënduar.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts