Shqiperia

Bien paletat me pije alkoolike, vdes punëtorja e kompanisë 54-veçare

bien paletat me pije alkoolike vdes punetorja e kompanise 54 vecare
bien paletat me pije alkoolike vdes punetorja e kompanise 54 vecare

Një 56-vjeçare ka gjetur vdekjen në Tiranë në ambientet e kompanisë ku punonte. Policia sqaroi se dy paleta janë rrëzuar gjatë sistemimit të tyre dhe kanë zënë poshtë shtetasen K.B., duke i shkaktuar vdekjen.

“Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve arrestuan shtetasin R. S., 56 vjeç, banues në Tiranë, punonjës në një firmë për shpërndarjen e pijeve alkoolike. Ditën e djeshme, në ambientin e tij të punës, gjatë sistemimit të disa paletave me një mjet pune pirun, janë rrëzuar dy paleta të cilat kanë zënë poshtë shtetasen K. B., 54 vjeçe. Si pasojë e dëmtimeve të marra 54-vjeçarja ka ndërruar jetë më pas në spital”, sqaroi policia.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts