Shqiperia

Brenda bazës së municioneve në Babicë të Vlorës, shihni ku i kishte fshehur armët bashkëpunëtori i grupit kriminal (Video)

brenda bazes se municioneve ne babice te vlores shihni ku i kishte fshehur armet bashkepunetori i grupit kriminal video

Policia e Vlorës publikoi pamjet e operacionit “Knock Out 6”, që solli sekuestrimin e një sasie të madhe armësh, municionesh dhe sende të tjera të përdorura nga grupe kriminale për të kryer krime.

Operacioni u krye në fshatin Babicë, në banesën dykatëshe të shtetasit, Luciano Deraj i njohur edhe si Albano. Municionet ishin fshehur në papafingo.

  • foto galeri

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts