Sport

Bruno Fernandes: Kualifikim i vuajtur, të luajmë gjithmonë ashtu si ndaj Liverpool

bruno fernandes kualifikim i vuajtur te luajme gjithmone ashtu si ndaj liverpool
bruno fernandes kualifikim i vuajtur te luajme gjithmone ashtu si ndaj liverpool

Manchester United u kualifikua në gjysmëfinale të FA Cup, pas eliminoi Liverpoolin pas një ndeshje që përfundoi 4-3. Pas takimit, mesfushori i “Djajve të kuq”, Bruno Fernandes u shpreh se ishte sfidë e vështirë dhe se e dinin që do ishte e tillë, ndaj nuk u surprizuan aspak.

“Ishte një ndeshje e vështirë. Është vërtetë e vështirë të luash kundër tyre nga pikëpamja fizike. Ne e pamë atë kundër Wolves. Ata e fituan ndeshjen në tre minuta mendoj, midis 97′ dhe 100′, diçka e tillë. Kështu që ne e dinim se çfarë na priste, nuk u surprizuam. Ne duhet të bëjmë gjithmonë atë që bëmë sot” – Tha ai.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts