Lifestyle

Chris Martin dhe Dakota Johnson fejohen pas 6 vitesh lidhje

chris martin dhe dakota johnson fejohen pas 6 vitesh lidhje
chris martin dhe dakota johnson fejohen pas 6 vitesh lidhje

SHBA

Chris Martin Ă«shtĂ« nĂ« qiellin e shtatĂ« me Dakota Johnson. Vokalisti i Coldplay thuhet se i ka propozuar pĂ«r martesĂ« “pak kohĂ« mĂ« parĂ«â€ aktores, sipas Mirror.

“Ata kanĂ« qenĂ« tĂ« dashuruar me njĂ«ri-tjetrin qĂ« nga dita e parĂ«, kĂ«shtu qĂ« ndĂ«rmarrja e kĂ«tij hapi tjetĂ«r ishte e pashmangshme”, pohoi njĂ« burim pĂ«r botimin tĂ« mĂ«rkurĂ«n.

“Ata nuk nxitojnĂ« tĂ« planifikojnĂ« dasmĂ«n, por janĂ« tĂ« lumtur duke zyrtarizuar lidhjen e tyre.”

Çifti thuhet gjithashtu se ka miratimin e ish-gruas sĂ« Martin, Gwyneth Paltrow, e cila tetorin e kaluar tha se ishte “shoqe e mirĂ«â€ me yllin e “Madam Web” dhe e pĂ«rshkroi atĂ« si “njĂ« person tĂ« adhurueshĂ«m dhe tĂ« mrekullueshĂ«m”.

Dyshja kanë qenë të lidhur që nga viti 2017, por u ndanë në 2019. Johnson ndezi thashethemet e fejesës në vitin 2020, kur ajo u fotografua me një unazë të madhe smeraldi në gishtin e majtë të unazës.

Martin, 47 vjeç, ishte i martuar me Paltrow për 11 vjet përpara se të ndaheshin në 2014. Divorci i tyre u finalizua në vitin 2016.

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts