Shqiperia

Çuçi kërkon që t’i hiqet fjala Bardhit: S’ka interpelancë për shpifje me Ramën, s’jemi në pazar këtu!

cuci kerkon qe ti hiqet fjala bardhit ska interpelance per shpifje me ramen sjemi ne pazar ketu
cuci kerkon qe ti hiqet fjala bardhit ska interpelance per shpifje me ramen sjemi ne pazar ketu

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Bledi Çuçi i kërkoi kryeparlamentares Lindita Nikolla që t’i hiqte fjalën Bardhit.

Ai tha se nuk interpelancë me Ramën sa i takon shpifjeve.

“Nuk mund të vazhdohet kështu. Të vijojmë me rendin e ditës. Kështu nuk jemi as në pazar, as te studio e Fevziut. Nuk mund ta anashkalojmë interpelancën. E thamë dhe është e qartë. Mos i lini më hapësirën për të folur. Kërkohet interpelancë vetëm për çështje që janë veprimtari të kryeministrit dhe jo interpelancë për shpifje.”, tha ai.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts