Lifestyle

Dafina Zeqiri merr propozimin e martesës në ditëlindjen e saj, ja përgjigja e këngëtares

dafina zeqiri merr propozimin e marteses ne ditelindjen e saj ja pergjigja e kengetares
dafina zeqiri merr propozimin e marteses ne ditelindjen e saj ja pergjigja e kengetares

35-vjetori i Dafina Zeqirit është super i veçantë. Këngëtarja e hiteve ka ndarë video ku ia ka ururar vetes ditëlindjen me këngën e saj, “Happy Birthday”, por duket se tashmë e ka marrë edhe dhuratën më të bukur: propozimin për martesë!

Në një postim në Instagram, në gishtin e saj shkëlqen një unazë fejese ndërsa duart i kanë vendosur mbi njëri-tjetrin. Në foton tjetër, shihet Kreshniku i gjunjëzuar dhe i rrethuar nga petale trëndafilash të bardhë, qirinj në po të njëjtën ngjyrë dhe shkrimin “Marry Me?” nga pas, moment nga i cili Dafina ka postuar edhe video.

“I love you!”, shkruan Dafina e lumtur.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts