Lifestyle

Dalin fotot e Silvit dhe Sarës, çfarë raporti kanë pasur jashtë dy banorët e BBV3?

dalin fotot e silvit dhe sares cfare raporti kane pasur jashte dy banoret e bbv3

Ende pa hyrë në shtëpi, banori më i ri i BBV, Silvi, trazoi ujërat me deklaratën që bëri në “Fan Club”. Ai tha se njihej me njërën nga banoret, Sara Gjordeni. Silvi tregoi se me Sarën ka pasur disa momente flirti, por vetëm kaq, nuk zbuloi më shumë detaje.

Por për ta vërtetuar këtë, Silvi tha se, shumë shpejt do të dilnin edhe fotot në rrjet. Pasditen e sotme, në portale ka qarkulluar një foto e Silvit dhe Sarës pranë njëri-tjetrit.

Dalin fotot e Silvit dhe Sarës, ç'raport kanë pasur

Nuk dihet saktësisht se çfarë mund t’i ketë bërë bashkë, një event apo edhe një dalje e shkurtër, megjithatë Silvi dhe Sara, me sa duket, nuk kanë dëshirë që të zbulojnë më shumë nga raporti i tyre jashtë shtëpisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts