Sport

Dëmtimi i Coman shqetëson Francën para Europianit, situata e sulmuesit

demtimi i coman shqeteson francen para europianit situata e sulmuesit
demtimi i coman shqeteson francen para europianit situata e sulmuesit

Sulmuesi i Bayern Munichut, Kingsley Coman, shqetëson Francën. Lëndimi i pësuar ndaj Këlnit do ta lërë jashtë fushës për një periudhë nga 5 deri në 6 javë, por, siç raporton Bild, Coman është i qetë dhe i sigurt për rikuperimin në kohë për Kampionatin Evropian.

Për këtë çështje ka folur trajneri i bavarezëve, Tuchel. “Dëmtimi i Kingsley është lajmi i keq dhe nuk mendoj se është një gjë e vogël. Mund ta shihje të shkruar në fytyrën e tij. Më trishton shumë. E di sa shumë ka punuar” – Tha Tuchel.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts