Shqiperia

Deputetja e PL vizitë në Kongresin e SHBA, Xhixho: Mirënjohje SHBA për mbështetjen e palëkundur ndaj kombit shqiptar

deputetja e pl vizite ne kongresin e shba xhixho mirenjohje shba per mbeshtetjen e palekundur ndaj kombit shqiptar
deputetja e pl vizite ne kongresin e shba xhixho mirenjohje shba per mbeshtetjen e palekundur ndaj kombit shqiptar

Deputetja e Partisë së Lirisë Erisa Xhixho, pjesë e delegacionit të Parlamentit shqiptar që ka vizituar Kongresin amerikan në Washington DC ka ndarë në rrjetet sociale se ka zhvilluar një takim me kolegë nga Kosova.

Xhixho u shpreh se është kënaqësi e veçantë të takonte në Kongresin e SHBA kolegët dhe vëllezërit nga Kosova.

“Kënaqësi e veçantë të takoja në Kongresin e SHBA kolegët dhe vëllezërit tanë nga Kosova.
Mirënjohje SHBA për mbështetjen e palëkundur ndaj kombit shqiptar”, shkroi ajo në Facebook.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts