Shqiperia

Detajet/ Arrestimi i Ibrahim Licit në Turqi, ja çfarë i gjeti policia në banesën e shokut të tij. “Maskohej” me dokumente…

detajet arrestimi i ibrahim licit ne turqi ja cfare i gjeti policia ne banesen e shokut te tij maskohej me dokumente
detajet arrestimi i ibrahim licit ne turqi ja cfare i gjeti policia ne banesen e shokut te tij maskohej me dokumente

Zbardhen detaje nga arrestimi i Ibrahim Licit, i akuzuar për vrasjen e Endrit Mustafës.

I riu shqiptar, i shpallur në kërkim, u arrestua në Turqi. Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se në momentin e arrestimit Lici ishte në banesën e një miku të tij në Stamboll, ndërsa gjatë kontrollit i janë gjetur një armë, 50 fishekë, dokumente të falsifikuara në emër të një shtetasi belg.

Janë ngritur akuza nga pala turke për këto vepra penale.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts