Bota Sport

Dita e parë e grumbullimit në Kaiserau/ Mesfushori kuqezi del para mediave, njihuni me programin e Kombëtares

dita e pare e grumbullimit ne kaiserau mesfushori kuqezi del para mediave njihuni me programin e kombetares
Pas zbarkimit në Dyseldorf pasditen e së shtunës Kombëtarja shqiptare ka udhëtuar menjëherë drejt Kaiseraut në Kamen, kampit bazë ku do të qëndrojë përgjatë përgatitjeve në Euro Gjermani 2024.

kombetarja_stervitje_austri_pergatitje_euro_2024_1

Pas akomodimit në qendrën sportive, trajneri Silvinjo dhe stafi teknik kanë vendosur të lënë pushim këtë të dielë lojtarët dhe nuk do të ketë senacë stërvitore.

Ndërkaq, Departamenti i Komunikimit në FSHF në me dije se do të jetë mesfushori Ylber Ramadani, i cili do të jetë në konferencën për media sot (e diel), që do të nisë në orën 12:00 dhe do të zhvillohet në sallën e konferencave në Kaiserau Sportecenter.

Të hënën skuadra do të vijojë normalisht seancat stërvitore që do të jeë si zakonisht të hapura për mediat 15 minutat e para.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” © Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.co

Similar Posts