Lifestyle

Djemtë e Paul McCartney dhe John Lennon shkruan një këngë së bashku

djemte e paul mccartney dhe john lennon shkruan nje kenge se bashku
djemte e paul mccartney dhe john lennon shkruan nje kenge se bashku

Djemtë e Paul McCartney dhe John Lennon bashkëpunuan për të shkruar një këngë së bashku, të realizuar nga James McCartney.

Ai dhe Sean Ono Lennon, bijtë e yjeve legjendar të Beatles, shkruan “Primrose Hill”, që është titulli i këngës.

“Primrose Hill” është këtu”, ka shkruar James McCartney në një postim në rrjetet sociale dhe ka shpërndarë një foto me Sean Ono Leno.

Në të njëjtin postim ai tha: “ Jam shumë i emocionuar të ndaj këngën time më të fundit që kam shkruar bashkë me mikun tim të mirë Sean Lennon.

Me publikimin e kësaj kënge duket sikur sapo kemi filluar dhe jam shumë i emocionuar që vazhdoj të ndaj muzikë me ju.’

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts