Lifestyle

“Do të kisha vdekur brenda sekondave”, Gisele Bündchen rrëfen incidentin e frikshëm

do te kisha vdekur brenda sekondave gisele bundchen rrefen incidentin e frikshem

Gisele Bündchen ka zbuluar se ka qenë shumë pranë vdekjes gjatë një seti fotografik në Islandë pasi gati ra nga një ajsberg “fals”. Gjatë një loje në “Tonight Show”, ish-engjëlli i Victoria’s Secret rrëfeu incidentin e frikshëm që i ka ndodhur në fund të viteve ’90.

“Do kisha vdekur brenda sekondave”, Gisele Bündchen rrëfen

“Unë isha atje duke u rrotulluar kështu,” demonstroi ajo, “ndërsa një dron po më filmonte dhe unë do të kisha vdekur në sekonda, sepse e dini se çfarë ndodh kur bini brenda në ujin e akullt? Vdes brenda sekondave! Vdes!”

“Seti ishte për një parfum të quajtur Oxygene … unë isha veshur me një fustan ndërsa të gjithë ishin si në një varkë … me xhaketa të mëdha dhe jelekë shpëtimi,” tha ajo, duke shpjeguar se ajo rrotullohej e veshur me fustanin e saj të hollë duke bërë frymëmarrje.

“Do kisha vdekur brenda sekondave”, Gisele Bündchen rrëfen

“Jam gjallë, kështu që faleminderit Zotit!”, përfundoi modelja.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts