Shqiperia

Drejtori i Policisë së Vlorës, Ermal Muçaj kalon Vettingun – konfirmohet në detyrë

drejtori i policise se vlores ermal mucaj kalon vettingun konfirmohet ne detyre
drejtori i policise se vlores ermal mucaj kalon vettingun konfirmohet ne detyre

Drejtori i Policisë së Vlorës, Ermal Muçaj kalon Vettingun.

Ai u cilësua i pastër në të tre shtyllat, pasurinë, kontrollin e figurës dhe vlerësimin e aftësive profesionale.

Trupa e komisionit të vlerësimit Arben Sefaj Kryesues, Denisa Sina Relatore dhe Suela Bulku Anëtare.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts