Shqiperia

Dyshohet anëtar i një grupi kriminal, kush është i arrestuari me dy emra për bazën masive të armëve në Vlorë (foto)

dyshohet anetar i nje grupi kriminal kush eshte i arrestuari me dy emra per bazen masive te armeve ne vlore foto

Një person ka përfunduar në prangat e policisë së Vlorës në lidhje me bazën e armatimit. I arrestuari është shtetasit, Luçiano alias Albano Deraj.

Policia e Vlorës sqaroi se Deraj ruante bazën e armatimit dhe se dyshohet se është anëtar i një grupi kriminal.

Ka dyshime se armatimet mund të jenë përdorur për 2 ngjarje kriminale të ndodhura kohë më parë në qytetin e Vlorës. Deraj rezulton të jetë arrestuar edhe në Itali në tetor 2014 me arme dhe 34 kg marijuanë.

0f50dcab 344b 437b 919c 60e422852c0b
0f50dcab 344b 437b 919c 60e422852c0b

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts