Shqiperia

VIDEO/ Nga snajperat, minat me telekomandë te maskat. Dalin pamjet nga baza e armatimit në Vlorë. Ja çfarë u sekuestrua tjetër

video nga snajperat minat me telekomande te maskat dalin pamjet nga baza e armatimit ne vlore ja cfare u sekuestrua tjeter
video nga snajperat minat me telekomande te maskat dalin pamjet nga baza e armatimit ne vlore ja cfare u sekuestrua tjeter

Një bazë me armatime të rënda është zbuluar ditën e sotme në qytetin e Vlorës, ndërsa nga pamjet e siguruara shfaqen kallashnikovë, snajper, fishekë të llojeve të ndryshme dhe mjete të tjera që besohet se do të përdoreshin për veprimtari kriminale.

[embedded content]

Në mesin e sendeve të sekuestruara nga baza në Babicë, shfaqen edhe disa çelësa automjetesh, maska, celularë dhe targa të ndryshme.

Sipas raportimit të gazetarit Enrik Mehmeti kjo është  sasia më e madhe e armatimit e kapur kohët e fundit në Vlorë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts