Shqiperia

E rëndë në Pukë, i moshuari i jep fund jetës duke pirë fostoksinë

e rende ne puke i moshuari i jep fund jetes duke pire fostoksine
e rende ne puke i moshuari i jep fund jetes duke pire fostoksine

Një i moshuar ka ndërruar jetë pasditen e sotme në fshatin Gojan i Vogël në Pukë pasi dyshohet se ka konsumuar fostoksinë.

Raportohet se viktima është 71-vjeçari N. N.

Sakaq, grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor.

Njoftimi i policisë:

Shkodër/Informacion paraprak

Mbasditen e sotme, shtetasi N. N., 71 vjeç, banues në fshatin Gojan i Vogël, Pukë, dyshohet se ka pirë fotoksinë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts