Bota

Emiratet e Bashkuara Arabe goditen nga topa gjigant breshri (Video)

emiratet e bashkuara arabe goditen nga topa gjigant breshri video
emiratet e bashkuara arabe goditen nga topa gjigant breshri video

Video e dëshmitarëve okularë tregoi breshër dhe shi në Emiratet e Bashkuara Arabe të hënën (12 shkurt). Duke treguar copa gjigante breshëri në tokë, një burrë në Al Ain tha se skena e bënte të dukej sikur ai ishte në Gjeorgji, jo në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Policia e Abu Dhabi postoi në mediat sociale duke thënë se njerëzit mund të merrnin një certifikatë që detajonte sasinë e dëmtimit të motit në automjetet e tyre në Abu Dhabi, Al Ain dhe Al Dhafra.

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts