Sport

FOTO/ Dështoi në finale, por Dimitrov është “mbret” jashtë fushe, i admiruar nga vajzat e famshme

foto deshtoi ne finale por dimitrov eshte mbret jashte fushe i admiruar nga vajzat e famshme
foto deshtoi ne finale por dimitrov eshte mbret jashte fushe i admiruar nga vajzat e famshme

Grigor Dimitrov nuk arriti të fitonte në Majami, por ky fakt nuk e zbeh aspak atë që tenisti bullgar ka arritur vitet e fundit. Dimitrov mbetet një nga tenistët më të mirë në qarkullim, gjithashtu një nga djemtë më simpatik dhe më të dëshiruar nga vajzat e show bizit. Tenisti 32 ka pasur disa histori rozë teksa është shoqëruar me vajza shumë të njohura si tenistja Maria Sharapova, këngëtarja e famshme Nicole Sherzinger dhe shumë vajza të tjera të njohura.

Dimitrov, aktualisht është i lidhur me super modelen Madalina Ghenea. Bukuroshja brune nuk arriti t’i sillte fat në finale teksa u mposhtur nga Sinner.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts