Bota

FOTOLAJM/ Gjykata i dha vulën Berishës, momenti i festës së deputetëve të opozitës! Dalin me dy gishta lart nga ambientet e Apelit!

fotolajm gjykata i dha vulen berishes momenti i festes se deputeteve te opozites dalin me dy gishta lart nga ambientet e apelit

Deputetët e opozitës kanë “shpërthyer” në festë pasi Gjykata e Apelit i ka dhënë vulën dhe logon e PD-së liderit demokrat, Sali Berisha.

gazment bardhi agron gjekmarkaj gjykate flamur noka (2)

Në foto shihet momenti teksa ata dalin nga dyert e Apelit pas dhënies së vendimit nga trupa e gjykuese, e cila i dha fund zvarritjes nëpër gjykata të çështjes së vulës së Partisë Demokratike.

Flamur Noka, Gazment Bardhi dhe Agron Gjekmarkaj, të cilët ishin të pranishëm në seancë, shihet të buzëqeshur dhe me dy gishtat lart, teksa gëzojnë për vendimin e togave të zeza.

gazment bardhi agron gjekmarkaj gjykate flamur noka (3) gazment bardhi agron gjekmarkaj gjykate flamur noka (4) gazment bardhi agron gjekmarkaj gjykate flamur noka (9) gazment bardhi agron gjekmarkaj gjykate flamur noka (8) gazment bardhi agron gjekmarkaj gjykate flamur noka (7) gazment bardhi agron gjekmarkaj gjykate flamur noka (6) gazment bardhi agron gjekmarkaj gjykate flamur noka (5) gazment bardhi agron gjekmarkaj gjykate flamur noka (11) gazment bardhi agron gjekmarkaj gjykate flamur noka (10) gazment bardhi agron gjekmarkaj gjykate flamur noka (12) gazment bardhi agron gjekmarkaj gjykate flamur noka (13) gazment bardhi agron gjekmarkaj gjykate flamur noka (1) gazment bardhi agron gjekmarkaj gjykate flamur noka (14) gazment bardhi agron gjekmarkaj gjykate flamur noka (15)

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.co

Similar Posts