Bota

FOTOLAJM/ Jamarbër Malltezi nuk e fsheh entuziazmin, Berisha mban fjalim nga dritarja pasi mori logon dhe vulën e PD, dhëndri e filmon nga ballkoni

fotolajm jamarber malltezi nuk e fsheh entuziazmin berisha mban fjalim nga dritarja pasi mori logon dhe vulen e pd dhendri e filmon nga ballkoni
fotolajm jamarber malltezi nuk e fsheh entuziazmin berisha mban fjalim nga dritarja pasi mori logon dhe vulen e pd dhendri e filmon nga ballkoni

Adresa: Rr.”Panorama” (prapa shkolles “Harry Fultz”). Nd.3, H.14, Ap.3, Njesia bashkiake nr.9, Kodi postar 1016, Tirane.

Website: www.panorama.com.al
NIPT: K22112005E

Për reklama në gazeta “Panorama”, të kontaktoni te:
Sekretaria: 042403207
Agjente Marketingu
Erinda Topi: 0688019400

Privacy Policy
Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.co

Similar Posts