Shqiperia

FOTOLAJM/ Këlliçi dhe Balliu pjesë e Konventës së PL-së

fotolajm kellici dhe balliu pjese e konventes se pl se
fotolajm kellici dhe balliu pjese e konventes se pl se

Pjesë e Konventës Kombëtare të PL-së, është bërë Belind Këllici dhe Klevis Balliu, si përfaqësues të Rithemelimit të ish-kryeministrit Berisha.

Siç shihet nga një foto e siguruar nga gazetari Osman Stafa për BalkanWeb, të dy demokratët janë ulur afër, ndërsa do të dëgjojnë punimet në këtë konventë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts