Bota Kuriozitete

FOTOT/ “Siç flemë ashtu edhe zgjohemi”- Luiz Ejlli ndan me ndjekësit momentin e ëmbël me vajzën e tij, këngëtari i këndon dhe Luna Mari….

fotot sic fleme ashtu edhe zgjohemi luiz ejlli ndan me ndjekesit momentin e embel me vajzen e tij kengetari i kendon dhe luna mari

Këngëtari shkodran dhe fituesi i edicionit të dytë të BBVIP, Luiz Ejlli ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një video të ëmbël me vajzën e tij, Luna Mari.

luizi luna

E vogla është zgjuar nga gjumi me zërin e babit të saj, i cili po i këndonte në shtrat teksa Luna dukej që po e shijonte muzikën.

3rv (1)

Nga ana tjetër në videon e postuar duket qartë që Kiara Tito po shijonte gjumin, ndërsa Luizi merrej me vajzën e tyre.

3rv

“Siç flemë ashtu edhe zgjohemi”- ka shkruar këngëtari krahas videos me të voglën e tij, duke treguar se Lunën e merr gjumi me këngët e tij.

4e5-1

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.co

Similar Posts