Shqiperia

“Gëzuar festën! Një stinë të mbarë”/ Qytetarët zgjedhin Tiranën për të festuar Ditën e Verës, aktivitete për fëmijë dhe të rritur

gezuar festen nje stine te mbare qytetaret zgjedhin tiranen per te festuar diten e veres aktivitete per femije dhe te rritur
gezuar festen nje stine te mbare qytetaret zgjedhin tiranen per te festuar diten e veres aktivitete per femije dhe te rritur

Tirana prej disa vitesh tashmë feston Ditën e Verës.

Bashkia ka organizuar një sërë aktivitetesh si për të rritur ashtu edhe për fëmijë.

Aktivitetet pritet të zgjasin gjatë të gjithë ditës, ndërkohë që përfshijnë, koncerte, panaire dhe lojëra për fëmijë.

Nga bulevardi “Dëshmorët e Kombit” gazetarja Ida Ismalaj ka sjellë urimet e qytetarëve dhe përshtypjet e tyre për organizimet e kësaj dite.

Qytetarët kanë ardhur nga të gjithë qytetet e Shqipërisë për të festuar në kryeqytet.

“Gëzuar festën! Një verë të mbarë”, kanë uruar qytetarët.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts