Shqiperia

Gjendet i varur në afërsi të tunelit të Murrizit 39-vjeçari, çfarë thotë policia

gjendet i varur ne afersi te tunelit te murrizit 39 vjecari cfare thote policia
gjendet i varur ne afersi te tunelit te murrizit 39 vjecari cfare thote policia

Gjendet i varur në afërsi të tunelit të Murrizit një 39-vjeçar. Trupi i pajetë i shtetasit me inicialet V. C.,u gjet rreth orës 02:05.

“Më datë 18.04.2024, në afërsi të tunelit të Murrizit, rreth orës 02:05, është vetëvarur në një pemë, shtetasi V. C., 39 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”, sqaron policia.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts