Shqiperia

Goditi bashkëshortin me thikë, arrestohet 22-vjeçarja në Elbasan

goditi bashkeshortin me thike arrestohet 22 vjecarja ne elbasan
goditi bashkeshortin me thike arrestohet 22 vjecarja ne elbasan

Një 22-vjeçare është vënë në pranga nga policia e Sarandës.

Blutë njoftojnë se ditën e djeshme 22-vjeçarja më inicialet H. Z. ka goditur me thikë për motive të dobëta, bashkëshortin e saj, shtetasin L. Z., 28 vjeç.

I riu është jashtë rrezikut për jetën.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts