Shqiperia

Pas konfliktit, Elia shfaqet me babanë në dyert e gjykatës/ Togat e zeza vendosin: Çifti të mbajnë distancë 5 metra nga njëri-tjetri…

pas konfliktit elia shfaqet me babane ne dyert e gjykates togat e zeza vendosin cifti te mbajne distance 5 metra nga njeri tjetri
pas konfliktit elia shfaqet me babane ne dyert e gjykates togat e zeza vendosin cifti te mbajne distance 5 metra nga njeri tjetri

TIRANË – Për herë të parë pas raportimit të konfliktit, Elia Zaharisë shfaqet në dyert e gjykatës.

Këtë të enjte në Gjykatën Civile të Tiranës u mbajt seanca lidhur me 3 kërkesa për urdhër mbrojtje, përkatësisht të Leka Zogut ll, Elia Zaharisë dhe babait të kësaj të fundit Gjergj Zaharisë.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për Balkanweb se burime konfirmojnë për dy të parët se është aprovuar nga togat e zeza kërkesa dhe nga dita e sotme për Lekë Zogu ll dhe bashkëshorten e tij me të cilën ndodhet në proces divorci Elia Zaharia urdhërohet mbrojtja e menjëhershme. Çifti duhet të mbajnë distancë 5 m nga njëri-tjetri, fëmijën Leka duhet ta takojë jo në prezencë të Elias, por të dados.

Në fotot e mëposhtme është momenti kur Elia dhe babai i saj Gjergji dalin nga Gjykata Civile. Ndërsa Leka Zogu ll nuk ishte i pranishëm por u përfaqësua nga avokati i tij. Ndërkohë Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet pas kallëzimit në polici për veprën penale “Dhunë në familje”, e gjithashtu po kryhen hetime edhe për daljen e pamjeve filmike që Leka Zogu ll ia vendosi në dispozicion policisë si provë materiale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts