Sport

Humbja me Italinë, Duro: Mos e bëni dramë, rezultat i pranueshëm, të marrim maksimumin ndaj Kroacisë

humbja me italine duro mos e beni drame rezultat i pranueshem te marrim maksimumin ndaj kroacise
humbja me italine duro mos e beni drame rezultat i pranueshem te marrim maksimumin ndaj kroacise

Trajneri i njohur, Shpëtim Duro, i ftuar në “Euro 24” në News 24, u shpreh se humbja me Italinë është rezultat i pranueshëm. Ai shtoi se, fokusi i vetëm duhet të jetë ndeshja ndaj Kroacisë.

“Fokusi duhet të jetë te Kroacia. Për mua humbja me Italinë rezultat i pranueshëm. Një lojë normale, siç  e kemi thënë, në pjesën e dytë pati përmirësim. Na duhet të bëjmë mirë, luajmë ndaj një rivali të uritur. Ne duhet të jemi të kujdesshëm, të marrim maksimumin” – tha ai.

 
[embedded content]

[embedded content]

[embedded content]

[embedded content]
 

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts