Sport

“Ishte shumë perfekt për mua”, ish-gruaja e Kaka tregon pse u divorcua nga braziliani: Nuk më tradhtoi kurrë

ishte shume perfekt per mua ish gruaja e kaka tregon pse u divorcua nga braziliani nuk me tradhtoi kurre
ishte shume perfekt per mua ish gruaja e kaka tregon pse u divorcua nga braziliani nuk me tradhtoi kurre

Ish-gruaja e Rikardo Kaka, ka zbuluar arsyen se pse u nda pas 10 vitesh martesë nga ylli brazilian, Karoline Celiko ishte shoqe me Kaka që në fëmijëri dhe ata u lidhën në martesë në vitin 2005.

Por pas 10 vitesh, të dy u ndanë, edhe pse kishin bashkë 2 fëmijë. Arsyeja? Kaka ishte shumë i mirë për Karoline, të paktën sipas kësaj ët fundit.

“Kaka nuk më tradhtoi kurrë. Ai më trajtonte mirë, më dha një familje të mrekullueshme, por unë nuk isha e lumtur, diçka mungonte. Problemi ishte se ai ishte shumë perfekt për mua”, tha ajo, duke shpjeguar arsyen që sipas saj shtyu drejt divorcin me ish-fituesin e “Topit të Artë”. Të dy kanë gjetur lumturinë në krahët e partnerëve të tjerë, duke u rimartuar dhe krijuar familje.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts