Lifestyle

“Njeriu ndonjëherë arrin ekstremet për një person që do”, Erjona Doçi rrëfen ngjarjen rrëqethëse: Kam tentuar t’i bëj diçka vetes time, por…

njeriu ndonjehere arrin ekstremet per nje person qe do erjona doci rrefen ngjarjen rreqethese kam tentuar ti bej dicka vetes time por
njeriu ndonjehere arrin ekstremet per nje person qe do erjona doci rrefen ngjarjen rreqethese kam tentuar ti bej dicka vetes time por

Erjola Doçi, një prej banoreve të “Big Brother VIP 3”, ka rrëfyer për herë të parë momentin më të vështirë që ka kaluar në jetë.

Gjatë një bisede me Jetmir Salajn, moderatorja tregoi se para dy vitesh ka arritur ekstremet duke tentuar ti bëjë diçka vetes, për shkak të dashurisë që kishte për një djalë.

“Kam tentuar ti bëj diçka vetes time për dikë. Ka qenë shumë e vështirë”, ka treguar ajo, ndërsa shto se teksa ishte në dyert e spitalit, i dilte vetëm fytyra e të ëmës,

Pjesë nga biseda:

Erjola: Kam tentuar ti bëj diçka vetes time për dikë. Ka qenë shumë e vështirë, e kam parë veten…

Jetmiri: Sa vjeç ke qenë?

Erjola: Para dy vitesh

Jetmiri: Interesante. Ke dashuruar apo jo?

Erjola: Po. Është i njëjti person që lidhet me linjën time të jetës. Ta shikosh veten duke prekur fundin në dyert e spitalit është shumë e shëmtuar. Po më dilte vetëm fytyra e mamit

Jetmiri: Normalisht…

Erjola: Po njeriu ndonjëherë arrin ekstremet për një person që do

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts