Shqiperia

“Ja ke vjedhur kryeministrit?”, gazetarja tregon pasionin për ….

ja ke vjedhur kryeministrit gazetarja tregon pasionin per
ja ke vjedhur kryeministrit gazetarja tregon pasionin per

Pasioni për objektet “e çuditshme” e ka vendosur shpesh gazetaren Jerina Sakaj përballë komenteve të çuditshme të qytetarëve.

Në Podcastin “Pas Diell” të gazetares Megi Latifi, Jerina Sakaj tregoi se si një grua e kishte ndalur në rrugë dhe e kishte pyetur “Ja kë vjedhur kryeministrit këtë këpucën”.

“Unë koleksionoj gjëra të çuditshme. Çantat e mia janë me forma jonormale. Kisha një çantë në formë këpuce dhe një zonjë në rrugë bërtiti me të madhe, “ja ke vjedhur kryeministrit këtë këpucën? Po i thashë por arrita t’i marr vetëm njërën, jo të dyja”- u shpreh gazetarja.

Rrëfimin për jetën personale dhe pasionet e saj, gazetarja e vijoi me ato që i cilësoi si arratisje të shpeshta nga realiteti, ndërsa nuk nguroi të pranonte se ka thyer tabu në familje për të ndjekur ëndrrat e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts