Sport

“Ja pse Shakira iku nga Pique”, Wanda Nara del kundër “Wags”-ave

ja pse shakira iku nga pique wanda nara del kunder wags ave
ja pse shakira iku nga pique wanda nara del kunder wags ave

Wanda Nara është kthyer për të folur për jetën shumë të artë të “Wags” (partnereve të futbollistëve). Sipas argjentinases, partneret e lojtarëve duhet t’i japin kuptim jetës së tyre duke punuar.

“Shumë prej tyre qëndrojnë në shtëpi duke pritur të dashurin e tyre, me profesionet e tyre të vetme pazaret, të shkojnë në festa dhe të kujdesen për bukurinë e tyre. Janë bosh”, deklaroi Wanda në programin “Olga en vivo”.

Uanda shkon më tej, duke folur konkretisht edhe me emra: “Kjo është arsyeja pse Shakira u nda nga Pike. Gruaja duhet të punojë, duhet të bëjë diçka, nuk them se duhet të jetë e famshme, por ka një mijë gjëra që mund të bëjë. Shakira është një grua e plotësuar”, shton Wanda Nara, duke iu referuar karrierës së Pique, sukses që artistja kolumbiane e zhvilloi edhe para se të fillonte historinë e saj të dashurisë me katalanasin.

“Unë jam një feministe,” – tha Uanda Nara në fund.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts