Shqiperia

Kallashnikov e snajper/ Aksion i beftë i policisë në Vlorë, gjendet një bazë armatimesh. 1 person në pranga

kallashnikov e snajper aksion i befte i policise ne vlore gjendet nje baze armatimesh 1 person ne pranga
kallashnikov e snajper aksion i befte i policise ne vlore gjendet nje baze armatimesh 1 person ne pranga

VLORË- Një arsenal me armë zjarri është gjendur këtë të enjte nga Policia e Vlorës.

Armët e zjarrit janë gjetur gjatë një kontrolli të beftë të ushtruar në një banesë në fshatin Babicë.

Gazetari Enrik Mehmetaj raporton për Balkanweb se në banesë është gjetur pistoletë, kallashnikov e snajper.

Në lidhje me sekuestrimin e arsenalit të armëve, Policia e Vlorës ka prangosur 1 person.

Kujtojmë se përpara disa kohësh, në qytetin e Vlorës, policia gjeti të fshehur në një dyqan të kamufluar si dyqan, armë të ndryshme.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts