Lifestyle

“Kam siklet të brendshmet e grave”, Albano refuzon detyrën që i ngarkohet

kam siklet te brendshmet e grave albano refuzon detyren qe i ngarkohet
kam siklet te brendshmet e grave albano refuzon detyren qe i ngarkohet

TIRANE

Ditea, si kryefermere e kësaj jave në “Ferma VIP”, i ka dhënë Albanos si detyrë të kujdeset për pjesën e lavanderisë dhe larjen e rrobave. Por aktori ka refuzuar menjëherë dhe arsyeja janë veshjen e vajzave. Ai tha se nuk dëshiron të shohë të brendshmet e vajzave, e ka shumë siklet këtë fakt. Albano tha se e ka më të lehtë të lajë tualetet, sepse këtë punë e ka bërë edhe më në Greqi.

“Ç’punë kam unë se çfarë vishni ju? Nuk kam siklet më të madh sesa të laj të brendshmet e vazjave. Më ndërroni vend, më dërgoni tek tualetet. Unë i kam larë në Greqi për 30 euro dita, jo më këtu për 1000 euro dita. Kështu i bie, 100 ditë nga 1000 euro, bëhen 100 000 euro nëse fitoj”, tha Albano.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts