Shqiperia

Kapet me armë dhe minë me telekomandë, arrestohet një person në Vlorë

kapet me arme dhe mine me telekomande arrestohet nje person ne vlore
kapet me arme dhe mine me telekomande arrestohet nje person ne vlore

Dyshohet se pak momente më parë, në lagjen Hajro Cakërri, kanë evidentuar dhe arrestuar një person i cili posedonte armë zjarri me vete, teksa dyshohet se i kanë gjetur edhe mina me telekomandë.

Gazetari Enrik Mehmeti raporton për BalkanWeb se personi po shoqërohet në këto momente në komisariatin e Vlorës teksa pritet të mësohet më tepër.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts