Lifestyle

Katy Perry poston foto provokuese në Instagram, befason ndjekësit

katy perry poston foto provokuese ne instagram befason ndjekesit
katy perry poston foto provokuese ne instagram befason ndjekesit

Postimi i ri i Katy Perry në Instagram nuk është nga ato që ajo është mësuar ta ndajë me fansat e saj.

Ylli 39-vjeçar i popit pozoi para kamerës me një veshje seksi të kuqe, duke treguar të pasmet dhe një flutur të bërë tatuazh në mes.

Në foto, Katy Perry shfaqet me flokët bisht të gjatë dhe me taka të larta, duke treguar bluzen që i ngjan një korseje.

“Keti, ne nuk ishim gati për këtë ”, ka shkruar një nga miliona fansat e saj që e ndjekin në Instagram.

Ylli 39-vjeçar amerikan nuk poston foto me përmbajtje të tilla në rrjetet sociale. Shumica e postimeve që ajo ka bërë në profilin e saj në Instagram janë me paraqitjet e saj nga emisionet dhe fotosesionet ku ajo merr pjesë me veshje seksi, por jo provokuese.

Shikoni disa nga postimet e saj

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts