Lifestyle

Kim Kardashian dhe Odell Beckham Jr në një lidhje dashurie, burimi: Romanca mes tyre po bëhet serioze

kim kardashian dhe odell beckham jr ne nje lidhje dashurie burimi romanca mes tyre po behet serioze
kim kardashian dhe odell beckham jr ne nje lidhje dashurie burimi romanca mes tyre po behet serioze

Sipas një raporti të ri, romanca e Kim Kardashian dhe Odell Beckham Jr po bëhet serioze. Çifti po përpiqet ta trajtojë me kujdes lidhjen e tyre sepse “personaliteti i Odell-it është shumë më privat” sesa i Kardashian-it, tha një burim për Us Weekly.

Lojtari 31-vjeçar i Baltimore Ravens është “i qetë, ndërsa Kim është mësuar më shumë me qendër të vëmendjes”, tha burimi për gazetën, duke shtuar se ata “po përpiqen të kuptojnë hapat e ardhshëm”.

Personaliteti televiziv 43-vjeçar dhe ylli i NFL u lidhën për herë të parë në shtator, me burime që thanë për Page Six se Kardashian dhe Beckham Jr. “ishin shoqëruar herë pas here” pas ndarjes së tij nga partnerja Lauren “Lolo” Wood.

Megjithatë, një burim tjetër sqaroi se dyshja janë miq dhe më së shumti shoqërohen në festa, si në festën e ditëlindjes së tij, pasi lëvizin në rrethe të ngjashme shoqërore.

Dyshja ndezën përsëri thashethemet kur u panë së bashku në një festë të ‘CFDA Awards’ në nëntor, megjithëse burimet thanë edhe një herë se nuk duket të jetë romantike.

“Kardashian dhe Beckham po flisnin gjithë natën me CEO e Fanatics Michael Rubin,” tha një burim. Ishin të tre bashkë. Nuk dukej aspak flirt”.

Që atëherë, megjithatë, ka pasur pak takime të çiftit, deri në fundjavën e kaluar.

Ylli i ‘Kardashians’ dhe atleti yll u panë duke marrë pjesë në festën e Jay-Z para Grammys në West Hollywood të premten mbrëma, ku të dy u shfaqën me veshje tërësisht të zeza.

TMZ pohoi se kishte zëra se Kardashian dhe Beckham kishin një moment privat në garazh së bashku, por kjo nuk është konfirmuar.

Është e paqartë nëse ata e lanë festën së bashku, pasi Kardashian u largua rreth orës 1:30 të mëngjesit me Range Rover-in e saj, i cili ka xhamat e lyer që askush të mos e shohë brenda automjetit.

Kjo nuk është hera e parë që themeluesja e KKW Beauty takohet me një yll të NFL. Kardashian filloi të takohej me yllin e atëhershëm të New Orleans Saints, Reggie Bush në vitin 2007, i cili madje u shfaq në shfaqjen e mëparshme reality të familjes së saj, “Keeping Up with the Kardashians”. Ata u divorcuan në vitin 2010.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts