Sport

Klubi i Superiores u vjen në ndihmë futbollistëve që agjërojnë, ndryshojnë orarin e stërvitjes

klubi i superiores u vjen ne ndihme futbollisteve qe agjerojne ndryshojne orarin e stervitjes
klubi i superiores u vjen ne ndihme futbollisteve qe agjerojne ndryshojne orarin e stervitjes

Blutë kanë ndryshuar dje orarin stërvitor, duke e kaluar atë pasdite për t’u ardhur në ndihmë lojtarëve që agjërojnë.

Janë disa besimtarë myslimanë, lojtarët afrikanë dhe disa të tjerë, që janë duke agjëruar. Zakonisht Dinamo stërvitet në orët e paradites, por u mendua që për lojtarët të cilët po agjërojnë me fillimin e Ramazanit, do të ishte më mirë kështu.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts