Shqiperia

Komisioni i Integrimit mblidhet nën drejtimin e Tabakut, të pranishëm deputetët e Rithemelimit, bojkoton grupi i Bashës

komisioni i integrimit mblidhet nen drejtimin e tabakut te pranishem deputetet e rithemelimit bojkoton grupi i bashes
komisioni i integrimit mblidhet nen drejtimin e tabakut te pranishem deputetet e rithemelimit bojkoton grupi i bashes

Pas komisionit të çështjeve ligjore, është mbledhur Komisioni i Integrimit. Mbledhja po zhvillohet nën drejtimin e deputetes demokrate, Jorida Tabaku.

Teksa mbledhjes i janë bashkuar deputetë të Rithemelimit, në sallë mungojnë ligjvënësit nga grupi i Lulzim Basha, ashtu siç Alibeaj nuk mori pjesë në Komisionin e Ligjeve.

E para që mori fjalën ishte ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e cila po prezanton projektligjin “Për sigurinë kibernetike”. Ajo tregoi detaje nga ky projektligj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts