Sport

Korçarët pa një lojtar, ja si pritet të rreshtohet Skënderbeu përballë Tiranës

korcaret pa nje lojtar ja si pritet te rreshtohet skenderbeu perballe tiranes

Skënderbeu do të përballet sot në orën 18:00 me Tiranën në stadiumin e qytetit të Korçës. Ekipi për këtë sfidë do të ketë dy mungesa. E para është ajo e Franklinit të shitur. Mungesa e dytë ajo e Kosta Vangjelit.

Gjithsesi, Gvozdenoviçi ka zëvendësuar dy lojtarët dhe ka gati formacionin që do të përballet sot me bardheblutë në kampionat. Në ndeshjen e fundit në kampionat kanë qenë korçarët, të cilët kanë dalë fitues në kryeqytet.

Ske
Ske

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts