Shqiperia

Kreu veprime të turpshme ndaj 56-vjeçares, arrestohet i moshuari në Himarë

kreu veprime te turpshme ndaj 56 vjecares arrestohet i moshuari ne himare
kreu veprime te turpshme ndaj 56 vjecares arrestohet i moshuari ne himare

Vlorë

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Himarë arrestuan në flagrancë shtetasin B. Xh., 64 vjeç, banues në Himarë, pasi ka bërë kallëzim një 56-vjeçare, se ky shtetas, në mënyrë të përsëritur, ka kryer veprime të turpshme ndaj saj.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts