Bota Kuriozitete

Kristi Aliaj ndahet nga partnerja? Beniada Nishani zbulon “sekretin” e ish-banorit të “BBV”: Të kam parë në Dhërmi me…

kristi aliaj ndahet nga partnerja beniada nishani zbulon sekretin e ish banorit te bbv te kam pare ne dhermi me

Ish-banori i “BBV” Kristi Aliaj mesa duket i ka dhënë fund lidhjes me partneren e tij Lisja Tërshana.

kristi aliaj ndahet nga partnerja beniada nishani zbulon sekretin e ish banorit te bbv te kam pare ne dhermi me

Ishte Beniada Nishani ajo që të shtoi dyshimet duke zbuluar një “sekret” të Kristit gjatë një interviste me të në emisionin “E Diell n’Trip.”

kristi aliaj ndahet nga partnerja beniada nishani zbulon sekretin e ish banorit te bbv te kam pare ne dhermi me 1

Modelja tregoi se disa ditë më parë teksa kishte qenë me pushime në Dhërmi së bashku me miken e saj Jori Delli e kishte parë ish-banorin me një tjetër femër të huaj, duke shtuar se dyshja dukeshin si dy “zogj”.

Si është gjendja sentimentale Krist Dragoti se pashë foto, portale, lexova disa gjëra pikante, pashë foto. Të takova edhe një ditë në Dhërmi, se isha me Jorin dhe të pashë me një vajzë të huaj, si dy zogj të vegjël”- tha Beniada.

Pavarësisht deklaratës së ish-banores, Kristi duke qeshur u përpoq që të anashkalonte pyetjen pikante, duke mos treguar se çfarë po ndodh në jetën e tij sentimentale.

Ai personi kishte mustaqe?”– e pyeti ai modelen, e cila shpërthej në të qeshura duke e pyetur: “Ai që kishe marrë përkrahë?”

Kujtojmë që ishte paparazzi i Panoramaplus që zbuloi lidhjen e Kristit me partnerene  tij, ndërsa disa ditë më pas ai konfirmoi romancën e re të dashurisë me vajzën në fjalë.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.co

Similar Posts