Shqiperia

KUJDES PAMJE TË RËNDA/ Momenti kur Ilo Lluka vret Emiljano Pinen, më pas qëllon dhe veten

kujdes pamje te renda momenti kur ilo lluka vret emiljano pinen me pas qellon dhe veten

KORÇË – Këto janë pamjet e rënda, të vrasjes së ndodhur një natë më parë në lagjen 18 të qytetit të Korçës, ku një person vrau një 40-vjeçar dhe më pas qëlloi veten.

Në pamjet e kamerave të sigurisë, është fokusuar momenti, kur Pine po ecën në rrugë, teksa i afrohet Ilo Lluka dhe e vret në vend. Sapo 40-vjeçari është shtrirë në tokë, autori ka drejtuar armën drejt vetes.

[embedded content]

Pine ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital. Pas ngjarjes tepër të rëndë, policia tha se pista kryesore që po hetohet është ajo e konfliktit për një pronë. Babai i autorit Ilio Lluka bashkëjetonte me nënën e viktimës, Emiljano Pines.

Vrasja Ne Korce Pamjet
Vrasja Ne Korce Pamjet
Vrasja Ne Korce 2
Vrasja Ne Korce 2
Vrasja Ne Korce 3
Vrasja Ne Korce 3
Vrasja Ne Korce 5
Vrasja Ne Korce 5

Babai i Llukës dyshohet se ka dashur që shtëpinë t’ia lërë trashëgimi djalit të bashkëjetueses Emiljano Pine. Ky fakt dyshohet se e ka shtyrë Llukën që të kryejë krimin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts